Utworzenie grupy treningowej 2017 "B"

z dniem 3 kwietnia 2024r zostaje utworzona druga grupa rocznika 2017 oznaczona literą "B"

Plan treningów:

wtorek 16:45 - 18:00

czwartek 17:00 - 18:15

oba treningi na orliku przy SP5, ul. Pułaskiego 6/8

aktualny plan treningów proszę zawsze sprawdzać w kalendarzu grupy http://mkspiastpiastow2017b.futbolowo.pl/treningi

Trenerem grupy będzie Grzegorz Zawacki

Wszyscy zawodnicy rocznika 2017 trenujący w przedszkolu zostają automatycznie przeniesieni do nowej grupy

co się zmienia?

- dwa treningi po 75 minut zamiast jednego 60 min

- składka członkowska od kwietnia wynosi 150 zł (zniżki % za drugie i kolejne dziecko pozostają bez zmian)

- konieczność posiadania piłki trenimngowej

z uwagi na konieczność zapewnienia dzieciom odpowiedniej piłki o właściwej wadze zakup zostanie dokonany przez klub - koszt piłki to 85 zł, proszę o wpłatę na konto klubu, w tytule proszę podać: "imię i nazwisko, grupa 2017B, opłata za piłkę treningową"

Jeśli ktoś z Państwa nie akceptuje powyższych warunków proszony jest o wypowiedzenie członkostwa z dniem 31 marca 2024 poprzez wysłanie maila na adres klubu